KARS Haber Girişi : 16 Şubat 2021 11:59

Kars Milli Eğitim'den 'Gönülden Kopan Kars'a Ulaşan' Projesi

Kars'ta Milli Eğitim Müdürlüğü; uzaktan eğitimde destek noktası olmayan köylerdeki okullar için sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Kars Milli Eğitim'den 'Gönülden Kopan Kars'a Ulaşan' Projesi

Kars Güncel- İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "Bir sosyal sorumluluk projesi olan 'Gönülden Kopan Kars'a Ulaşan'  çalışmaları, Milli Eğitim Müdürü  Aydın Acay ve projede gönüllü olarak yer alan öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen toplantıyla başladı.

Destek Olmak İsteyenler İçin 1 Bilgisayar Bağış Şartı
EBA destek noktası olmayan köylerdeki okullara bilgisayar temin etmeyi amaçlayan proje açık arttırma yoluyla öğrencilerin yapacağı ürünler karşılığında bilgisayar hibesi almayı hedeflemektedir. Kars Valiliği tarafından onay alan projenin açık arttırmasına siz de destek verin. En az bir bilgisayar hibesi ile katılımın mümkün olacağı açık arttırmaya katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız veya proje irtibat kişisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir." ifadelerine yer verildi.

Proje hakkında irtibat kişisi: Sevinç Özdemir / 0530 849 44 84

ePosta: [email protected]

Detaylı bilgi almak ve başvuru için tıklayınız.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.