YAŞAM Haber Girişi : 12 Mayıs 2021 19:59

Zeki Kaya'nın Ramazan Bayramı Mesajı

Karslı iş insanı Zeki Kaya'nın Ramazan Bayramı mesajı.
Zeki Kaya'nın Ramazan Bayramı Mesajı

ZEKA İnşaat Yapı firması sahibi Zeki Kaya herkesin Ramazan Bayramını kutladığını belirterek, “Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Zeki Kaya, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Mesajında; bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerden biri olduğuna işaret eden Kaya, şunları kaydetti:

“Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. O kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Tasa sevince, hüzün ise neşeye dönüşür. Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.