KARS Haber Girişi : 07 Haziran 2022 18:03

Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz'ün başkanlığında, 'Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi' son durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz'ün başkanlığında, 'Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi' son durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda; proje kapsamında bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalar istişare edildi.  Ayrıca, Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Fonu (IPA) ile finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından uygulanan Rekabetçi Sektörler Operasyonel Programı (CISOP) kapsamında uygulanan ve SERKA’nın faydalanıcısı olduğu ‘Tarihi Kimliği ile Kars Kenti Projesi’nin geldiği aşama değerlendirildi.

Toplantıda; projenin yapım işlerinin ilerleyişi, devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında Vali Öksüz’e brifing verildi. SERKA Yönetim Kurulu Başkanı Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, projeyi yakından takip ettiğini belirterek, Kars’a önemli bir katma değer sağlayacak olan projenin tüm Karslılar tarafından heyecanla beklendiğini söyledi.

Vali Öksüz, valilik ve kentteki tüm kurumlar olarak projeye büyük önem verdiklerini ve projenin tamamlanması için kentteki bütün paydaşların ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.