YAŞAM Haber Girişi : 04 Aralık 2021 17:44

Selim'de Sokak Hayvanları İçin Bakımevi Açıldı

Selim Belediyesi sokak hayvanları için duyarlılık göstererek Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ni yaparak hizmete açtı.
Selim'de Sokak Hayvanları İçin Bakımevi Açıldı

Kars Güncel- Kars'ın Selim ilçesinde Belediye Başkanı Coşkun Altun'un girişimleri ile sokak hayvanları için yaptırılan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin açılışı bugün gerçekleştirildi.

Merkezde sokak hayvanlarının bakımları, tedavileri, kısırlaştırılması gibi işlemlerinin yapılmasının yanı sıra sokaklarda tehlike oluşturmamaları ve yaşamlarını güzelce sürdürmeleri amaçlanıyor.

Açılış programına 65. dönem UDH Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars Vali/Belediye Başkanı Türker Öksüz, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ve vatandaşlar katıldı.

Açılış programı sonrasında Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül tesis ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.