KARS Haber Girişi : 21 Nisan 2021 17:26

Kars Valisi Türker Öksüz, Projeleri Yerinde İnceledi

Vali Türker Öksüz, Kars gençliğine yönelik yapılan projeleri ve tesislerde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
Kars Valisi Türker Öksüz, Projeleri Yerinde İnceledi

Kars Güncel- Vali/Belediye BaşkanıTürker Öksüz, inşaat çalışmaları tamamlanan Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. 

Vali Türker Öksüz'e inceleme programında Gençlik ve Spor İl Müdürü Nedim Aslan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Zafer Yiğit eşlik etti.

Gençlik Merkezi, tefrişat temininin ardından kısa sürede  gençlerin hizmetine sunulacağını belirten Vali Türker Öksüz, daha sonra inşaat çalışmaları devam etmekte olan Buz Sporları Salonu’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı ve çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi.

Buz Sporları Salonu’ndan, salon zemini ve ısıtma sistemi yenilenen İsmail Aytemiz Spor Salonu’na geçen Vali Öksüz, yapılan işleri inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Öksüz, daha sonra birkaç ay önce müjdesini verdiği ve yapımına başlanan Gündüz Engelli Bakım Merkezi inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Engelli vatandaşlar, gündüzleri hizmet alabilecekleri Gündüz Engelli Bakım Merkezi’nde düzenlenecek çeşitli aktivitelere katılarak, hoşça vakit geçirebilecekler. 


Vali/Belediye Başkanı Türker Öksüz, ışıklandırma sistemi ve çevre düzenlemesi yapılan Halitpaşa Semt Sahası’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldıktan sonra inşaat çalışmaları büyük oranda tamamlanan ve bitme aşamasına gelen Türkiye'de bir ilk olacak Kars Peynir Müzesi'nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.