KARS Haber Girişi : 12 Ekim 2022 22:31

Kars'ta Neslim Güngen Güzellik Merkezi Açıldı

Kars'ta, Neslim Güngen Güzellik Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kars'ta Neslim Güngen Güzellik Merkezi Açıldı

Kars'ta, Neslim Güngen Güzellik Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Yoğun bir katılımın olduğu açılış töreninde davetlilere ikramlarda da bulunuldu.

Kars’ta hizmet verecek olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi, Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi No: 102 Kat: 2’ de düzenlenen törenle açıldı.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi; Çatlak Onarımı, Lipones (Bölgesel İncelme), Selülit Onarımı, Liponescultra, WhiteNess, Pop-Up (Brezilya Poposu), Epilasyon, Micro Kaş, Eyeliner, Dipliner, Dudak Renklendirme, Pudralama Tekniği, Kirpik Lifting, İpek Kirpik, Manuel Lenf Drenaj Masajı, Saç Vitamini, BBNES (Kalıcı fondoten uygulaması), Aqua Peel, Jet Peel, Leke Bakımı, Bal Kabağı Cilt Bakımı, Anti Aging Bakımı, CR Kronik Kızarıklık Bakımı, Akne Bakımı, Vitamin Bakımı, Kaş Laminasyonu, Kaş Vitamini, Kaş Silme ve birçok alanda Karslılara hizmet verecek.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi İşletmecisi Didem Çapan, açılışa özel müşterilerimize yüzde 40 varan indirim imkânı ve son teknolojik cihazlarla geniş hizmet yelpazemizle Kars halkı için hizmet edeceklerini ifade etti.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi’ne 0506 999 75 36 numaralı telefondan rezervasyon için ulaşabilirsiniz.