KARS Haber Girişi : 13 Ağustos 2021 14:33

Kars'ta ARAS Edaş Duyarlılığı

Kars'ta araç sürücülerine engel olan elektrik direkleri ARAS Edaş görevlilerince yapılan çalışmayla yoldan kaldırıldı.
Kars'ta ARAS Edaş Duyarlılığı

Kars Güncel- Geçtiğimiz günlerde haber merkezimize vatandaşlarca ulaştırılan şikayet ihbarlarında Yenişehir Mahallesi Kanal Yolu Sokak ile 318, Sokağın kesişiminde bulunan caddede yol güzergahında demir elektrik direklerinin olduğu ve araç sürücülerine tehlike yarattığı bildirilmişti.

Konuyla ilgili yapılan haber sonrasında Kars Vali/Belediye Başkanı Türker Öksüz ve ARAD Edaş Kars İl Koordinatörlüğü görevlileri duyarsız kalmayarak sabah saatlerinde çalışmalarını başlattı. İş makinaları ve ARAS Edaş görevlilerince yol ortasında kalan elektrik direkleri kaldırıma alınarak çalışmalar tamamlandı. 

Çalışmaları gören vatandaşlar ARAS Edaş görevlilerine olası bir trafik kazaı ve tehlikeyi önledikleri için teşekkür ettiler. Ayrıca kent genelinde benzer durumda bulunan ve tehlike yaratabilecek elektrik direklerinin yerlerinin değiştirilmesi konusunda ARAS Edaş'ın çalışmalarının devam edeceği öğrenilen bilgiler arasında.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.