KARS Haber Girişi : 05 Temmuz 2023 17:53

Kadir Sarıdağ'dan Başkanlık Açıklaması ve Teşekkür

Kadir Sarıdağ'dan Başkanlık Açıklaması ve Teşekkür
28. Dönem milletvekilliği seçimi için istifa eden ve ardından AK Parti Kars Milletvekili olarak seçilen Adem Çalkın'dan boşalan il başkanlığı koltuğuna geçici görevlendirilen Kadir Sarıdağ açıklamada bulunarak, teşekkür etti.

Kadir Sarıdağ'dan Başkanlık Açıklaması ve Teşekkür

28. Dönem milletvekilliği seçimi için istifa eden ve ardından AK Parti Kars Milletvekili olarak seçilen Adem Çalkın’dan boşalan il başkanlığı koltuğuna geçici görevlendirilen Kadir Sarıdağ açıklamada bulunarak, teşekkür etti.

AK Parti Kars İl Başkanlığı görevine Kadir Sarıdağ’ın yerine AK Parti Kars Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Muammer Sancar atandı.  

Bayrağı devralmanın da devretmenin de kendisi için büyük onur olduğunun altını çizen Sarıdağ; “07.04.2023 Tarihinde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’nın tensipleriyle devraldığım, İl kurucu üyesi olduğum Ak Parti Kars il Başkanlığı görevini şahsi irademle bırakmış bulunmaktayım. Bu kutlu davada görev aldığım sürede bizleri destekleyen, yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bayrağı devralan, uzun yıllardır birlikte yol yürüdüğümüz dava arkadaşımız Sn. Muammer Sancar’a yeni görevinde başarılar diliyor uzun yıllar güzel hizmetlere vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim hayırlı uğurlu etsin.” açıklamasında bulundu.