DÜNYA Haber Girişi : 27 Mart 2023 01:28

Dubai Fuarı'nda Türkiye'yi Temsil Etti!

Dubai Fuarı'nda Türkiye'yi Temsil Etti!
Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı'nda ülkemizi temsil etti.

Dubai Fuarı'nda Türkiye'yi Temsil Etti!

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı'nda ülkemizi temsil etti.

Son dönemlerin başarılı iş insanlarından Yük. Mak. Müh. Murat HANÇER 07-09 Mart 2023 tarihinde Dubai World Trade Centre - Dubai Ahşap ve Ahşap Sanayi Fuarında tüm dünya ülkelerinin katılmış olduğu fuar alanında ülkemizi ve kendi tasarımları olan ağaç işleme makinalarının tanıtımını yaptı.

Ülkemizin ve firmanın sektördeki hak ettiği yeri kazanması için çalışmalarına aralıksız devam edeceği sözünü vermiş, WoodShow Duabi fuarı için hazırlamış olduğu ürünler hakkında bilgiler aktarıldı. "Dubai WoodShow, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki Ahşap ve Ağaç İşleme Makineleri Ticaret Lider Platformu olan fuarda konuşmasına devam ederek ülkemiz ve uluslararası alanlarda yapmış olduğu çalışmalara da yer verildi.

Dünyanın ve bölgenin önde gelen üretici ve tedarikçi firmalarıyla ülkenin ve bölgenin en önemli satın alma kuruluşlarıyla bir araya gelen Yük. Mak. Müh. Murat HANÇER, dünyanın her yerinden gelen on binlerce profesyonel ziyaretçiyi de WoodShow fuar alanında ağırlandı.

19.’su düzenlenmiş olan fuar, ürün tedarikçileri ile makine ve alet imalatçılarının ürünlerini, en ileri teknolojilerini ve büyük ölçekli makinelerini Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en önemli satın almacı firmalarını ağırlamış oldu.