SİYASET Düzenleme Tarihi : 29 Kasım 2020 20:27 Haber Girişi : 29 Kasım 2020 20:34

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Kars'a Geliyor

DEVA Partisi 1. Olağan Kars İl Kongresi'ne hazırlanıyor.

Kars Güncel- DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 2 Aralık çarşamba günü Kars'a gelerek partisinin 1. Olağan Kars İl Kongresi'ne katılacak.

Kongre için DEVA Partisi Kars İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada; " Bu bir davet değil, dertlerine DEVA arayanlarla buluşma günümüzdür. Geleceği için kaygılı ama ülkesinden vazgeçmeyen, aç uyusa bile ülkesini kimseye pazarlık konusu etmeyen, bir karış toprağı için canını ve malını düşünmeden veren Türkiye'nin kavuşacağı adrestir." denildi.

Ayrıca DEVA Partisi Kars İl Başkanı Avukat Güven Özen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kars halkını kongrelerine davet ederek; "2 Aralık Çarşamba günü saat 14:00'da Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz kongremize tüm hemşehrilerimiz davetlidir... Kars’a DEVA olmaya geliyoruz." açıklamasında bulundu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.