YAŞAM Haber Girişi : 22 Nisan 2021 20:13

Başkan Özen'den 23 Nisan'da Özel Çocuklara Ziyaret

DEVA Partisi Kars İl Başkanlığı yönetimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında özel eğitim gören çocuklarla bir araya geldi.
Başkan Özen'den 23 Nisan'da Özel Çocuklara Ziyaret

Deva Partisi Kars İl Gençlik Politikaları Başkanlığı öncülüğünde Kars Özel Akademi Rehabilitasyon Merkezi ile Kars Özel Deniz Rehabilitasyon merkezi ziyaret edildi. Ziyarete kadın politikaları Başkanı Betül Karakuş ve Gençlik Politikaları Başkanı Sayim Altıalay'da katıldı 
Rehabilitasyon Merkezi yetkililerinden bilgi alan Deva Partisi Kars il Başkanı Güven Özen, yaptığı konuşmada, DEVA Partisi olarak her zaman özel çocuklarımızın yanında olduklarını söyledi.
Sevginin tüm engelleri ortadan kaldıracağını belirten Özen, "özel çocuklarımız için ne yaparsak azdır. Bütün hemşehrilerimden de aynı duyarlılığı bekliyorum. Çocuklarımızı ziyaret etmemiz bize mutluluk ve gurur verdi. Deva Partisi olarak çocuklar için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız." dedi.
Özen Özel bireylerin yanında olmaya dertleri ile dertlenmeye sevinçlerini paylaşmaya her daim devam edeceklerini belirtti
Rehabilitasyon Merkezi Yöneticileri'de  çocukları eğitirken onlara sevgi ile yaklaşılması gerektiğini ifade etti.
Pandemi Koşullarıda gözetilerek zyarette eğitimcilere karanfil  miniklerede çeşitli oyuncak hediyeler verildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.