ASAYİŞ Haber Girişi : 10 Haziran 2018 00:08

Başkan Karaçanta İftar'da Şehit Aileleriyle Buluştu

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kars Güncel-Kafkas Üniversitesi konuk evinde düzenlenen iftara, şehit aileleri, gaziler, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, belediye başkan yardımcıları ve bazı il protokolü katıldı.

Karaçanta, burada yaptığı konuşmada, şehitlere Allah'tan rahmet dileyerek, "Vatanını,milletini, dinini, bayrağını, bağımsızlığını ve sevdiklerini muhafaza etmek için aziz canlarını Allah'a emanet eden aziz şehitlerimizi bizlere bıraktığı en değerli emanetlersiniz. Allah bizlere de bu emanetlere sahip çıkmayı nasip eylesin." dedi. 

Türkiye'nin üzerinde hain emelleri olanların tarih boyunca başarılı olmadığını vurgulayan Karaçanta, "Ülkemiz, zor bir dönemden büyük ihanetlerden uluslararası düzeyde bakı ve dayatmalarla başetmektedir. Başta FETÖ, PYD, DAEŞ, PKKve bunun gibi terör örgütleri olmak üzere bunların iç ve dış destekçilerine karşı milletçe topyekün mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir." diye konuştu. 

Karaçanta, Türkiye'nin hainlere karşı dimdik durduğunu hatırlatarak, her zaman mağdurun mazlumun yanında olduğunu sözlerine ekledi.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • sefa 01 Ocak 1970 02:00

    Allah tan başkan böyle yerlerde boy gösteriyor yoksa belediyeyi sahibi yok zamedecektik???

  • Kars li 01 Ocak 1970 02:00

    Başkan bizim maasalarida ödeyin artık aylardır perişan haldeyiz