KARS Düzenleme Tarihi : 04 Ekim 2020 10:41 Haber Girişi : 04 Ekim 2020 10:58

Kars Yeni Kariyer KPSS Kursu 13 Ekim'de Yüz Yüze Eğitime Başlıyor

Kars'ın en köklü ve en kaliteli eğitim markası Yeni Kariyer Yabancı Dil ve KPSS Kursu 13 Ekim itibariyle yüz yüze eğitime başlıyor.

Kars Güncel- Kars'ta Yabancı Dil ve KPSS Kursu'na ihtiyaç duyan kursiyerler için 13 Ekim 2020 tarihi itibariyle Yeni Kariyer Yabancı Dil ve KPSS Kursu yüz yüze eğitime başlıyor.


10 - 12 kişilik VİP sınıflar ve Sağlık Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu Covid-19 tedbirleriyle sağlıklı ve güvenli bir ortamın ayrıcalığını kursiyerlerimize sunmaktayız.

Kurum müdürü ve Coğrafya Öğretmeni Mesut Yılmaz 13 Ekim 2020 tarihi itibariyle başlayacak olan yüz yüze eğitim hakkında şu açıklamalara yer verdi. Yılmaz;" Yıllardır tek amacımız bizi tercih eden kursiyerlerimize kaliteli bir eğitim sunmak. Tabi bu eğitim önce güçlü bir kadro ve samimi bir eğitim ortamına bağlı. Bizi ayrıcalıklı kılan ise tek işimizin KPSS olması. Sabit ve deneyimli bir kadroyla yıllarca hem Kars'lı öğrencilerimize hemde başka şehirlerden gelen üniversite öğrencilerine eğitim vermekteyiz. Pandemi sürecinde ülkece yaşamış olduğumuz olumsuzluklara rağmen ilimiz ve ülkemiz için fedakarca çalışıp her zaman öğrencilerimizin yanında olduk. Bundan sonra ki süreçte de yine aynı şekilde eğitimimize devam edeceğiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da atanmak isteyen öğrencilerimizi kayıt için bekliyoruz." dedi.

"Herkes Hazırlar Yeni Kariyer Kazandırır"

Yeni Kariyer Yabancı Dil ve KPSS Kursu olarak; "Kars'ın tartışmasız en güçlü ve en çok kazandıran eğitim kurumumuz şimdi Pegem Akademi yayınlarıyla daha güçlü. 13 Ekim 2020 Salı günü itibariyle başlayacak olan yüz yüze eğitimlerimizde kursiyerlerimize GK, GY - Eğitim Bilimleri, ÖABT, DGS ve YDS alanlarında sabit ve deneyimli akademik kadromuzla eğitimlerimiz devam edecektir.

Yeni Kariyer Yabancı Dil ve KPSS Kursu

Detaylı bilgi için ileşim; Ortakapı Mahallesi Haydar Aliyev Caddesi Kahve Sokağı Karşısı No: 99 

Tel: 0551 721 52 94 - 0474 212 42 98 
İnstagram Hesabımız: @yenikariyerkpss

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.