KARS Haber Girişi : 01 Temmuz 2021 17:27

Kars'ta İstikbal Mobilyada Kaçırılmayacak Kampanya

Kars'ta Kale Ticaret, İstikbal Mobilya ürünlerinde 2020 yılı fiyatlarıyla satış kampanyası başlattı. Birbirinden avantajlı indirim ve kampanyalar için bizleri takipte kalın.
Kars'ta İstikbal Mobilyada Kaçırılmayacak Kampanya

Kars'ta İstikbal Mobilya ürünleri Temmuz ayında bir birinden avantajlı kampanya ve indirimlerle evlerinizdeki yerini almaya devam ediyor.

Zamanın ötesinde tasarım anlayışıyla Türkiye'nin en büyük mobilya üreticisi ünvanını yenileyen İstikbal Mobilya Temmuz ayı kampanyalarını paylaştı.

Kampanya kapsamında temmuz ayı için sınırlı sayıda ki ürünlerde % 50'den fazla indirim gerçekleştirildi.

Sizleride kampanyalarımız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için şubelerimize bekliyoruz.

Adres : Yenişehir Mahallesi Ali Gaffar Okkan Bulvarı No: 25
İletişim : 0474 212 01 25 
İnstagram: kars.ardahan.istikbal   hesabımız üzerinden güncel kampanyalar ve indirim duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Rustik & Baron Düğün Paketlerinde 30 Bin Liralık Büyük İndirim 
Yeni evlenecek çifler ve evini yenileyeceklere Kars'ta Kale Ticaret İstikbal Mobilya ürünlerinde % 55 oranında indirim gerçekleştirerek çiftlere destek olmaya devam ediyor.

Kampanya Kapsamında ki Rustik ve Baron Düğün Paketlerinde; " Konsol- Konsol Aynası- Kitabeli Masa- 6 adet Sandalye- Koltuk Takımı ( 2 'üçlü , 2 berjer) - 6 Kapılı Gardırop- Makyaj Aynası- Makyaj Masası- 2 Adet Komodin- 160'lık Başlık


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.