Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler www.karsguncel.com Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Kars`tan Habersiz Kalmayın!... Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler tr Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler http://www.karsguncel.com/imagestore/logo.jpg http://www.karsguncel.com Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabine Kararlarını Açıkladı http://www.karsguncel.com/cumhurbaskani-erdogan-yeni-kabine-kararlarini-acikladi-9619h.htm Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında alınan yeni kabine kararlarını açıkladı. Kars Valiliği'nden Fırtına Uyarısı http://www.karsguncel.com/kars-valiligi-nden-firtina-uyarisi-9618h.htm Kars Valiliği 29 Mayıs Cuma saat 08:00 ile 21:00 arasında kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısında bulundu. Kars'ta İbadete Açılacak Camilerle İlişkin Yeni Duyuru http://www.karsguncel.com/kars-ta-ibadete-acilacak-camilerle-iliskin-yeni-duyuru-9617h.htm Kars Valiliği 29 Mayıs tarihi itibariyle ibadete açılacak camilerle ilgili yeni duyuru yayınladı. Vali Türker Öksüz Polis Evi Restorasyon Çalışmalarını İnceledi http://www.karsguncel.com/vali-turker-oksuz-polis-evi-restorasyon-calismalarini-inceledi-9615h.htm Kars Valisi Türker Öksüz Faikbey Caddesi üzerinde bulunan eski Emniyet Müdürlüğü binasının Polis Evi'ne dönüştürülmesi kapsamındaki restorasyon çalışmalarını inceledi. Kars Belediyesi'nden Kadınlar İçin Mor Hat Uygulaması http://www.karsguncel.com/kars-belediyesi-nden-kadinlar-icin-mor-hat-uygulamasi-9616h.htm Kars Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi'ne vatandaşların direkt ulaşabilecekleri “Mor Hat” bugün itibariyle hizmete girdi. Gökyüzünden Düşen Cisim Kars'ta da Havayı Aydınlattı http://www.karsguncel.com/gokyuzunden-dusen-cisim-kars-ta-da-havayi-aydinlatti-9614h.htm Dün akşam saatlerinde Türkiye'nin doğu illerinde gökyüzünden düşerek havayı aydınlatan cisim Kars'tan da görüntülendi.Tüm vatandaşlar gökyüzü olayını merak ediyor. Kars Çayına Düşen Köpeği Vatandaş Kurtardı http://www.karsguncel.com/kars-cayina-dusen-kopegi-vatandas-kurtardi-9613h.htm Kars Çayı'na düşerek mahsur kalan köpeği vatandaş güçlükle kurtardı Vali Türker Öksüz'den Kars Halkına Teşekkür http://www.karsguncel.com/vali-turker-oksuz-den-kars-halkina-tesekkur-9612h.htm Kars Valisi Türker Öksüz Ramazan Bayramı nedeniyle ilan edilen dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasına riayet eden vatandaşlara teşekkür etti. Kars'ta Sokağa Çıkma Yasağı Bitti http://www.karsguncel.com/kars-ta-sokaga-cikma-yasagi-bitti-9610h.htm Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı Türkiye genelinde 4 günlük sokağa çıkma yasağı 27 Mayıs Çarşamba günü gece yarısı saatler 00:00'ı gösterdiği an itibariyle Kars'ta da sona erdi. Kars'ta AFAD Ekipleri Fırtına Hasarı Tespit Çalışmasında http://www.karsguncel.com/kars-ta-afad-ekipleri-firtina-hasari-tespit-calismasinda-9611h.htm Kars'ta etkili olan şiddetli rüzgar ve fırtına sonrasında Kars Valiliği vatandaşın yaralarını sarmak için sahada. Erzurum Valiliği'nden Kars Hakkında Yeni Açıklama http://www.karsguncel.com/erzurum-valiligi-nden-kars-hakkinda-yeni-aciklama-9609h.htm Erzurum Valiliği'nden "Erzurum Valisi Okay Memiş Karslıları Üzdü" başlıklı habere açıklama yapıldı. Kars'ta Köylülerden Köprü Kurtarma Operasyonu http://www.karsguncel.com/kars-ta-koylulerden-kopru-kurtarma-operasyonu-9608h.htm Kars'ta dün etkili olan şiddetli rüzgar ve fırtına nedeniyle yıkılan 110 metrelik asma köprünün Kars Çayına düşen parçaları rüzgarın dinmesinin ardından köylüler tarafından kurtarılmaya çalışılıyor. Kars Belediye Başkanı Bilgen Tarih Verdi http://www.karsguncel.com/kars-belediye-baskani-bilgen-tarih-verdi-9607h.htm Kars Belediye Başkanı Ayhan Bilgen, Kars'ın merkez mahallerinin en büyük sorunu olan yol sorunu için tarih verdi. Kars Valiliği İbadete Açılacak Camileri Açıkladı http://www.karsguncel.com/kars-valiligi-ibadete-acilacak-camileri-acikladi-9606h.htm Kars Valiliği 29 Mayıs tarihi itibariyle öğle, ikindi ve cuma namazlarının kılınması için ibadete açılacak camilerin isimlerini açıkladı Kars'ta 110 Metrelik Dev Asma Köprü Böyle Yıkıldı http://www.karsguncel.com/kars-ta-110-metrelik-dev-asma-kopru-boyle-yikildi-9605h.htm Kars'ta şiddetli rüzgar ve fırtınaya dayanamayan 110 metre uzunluğunda ki asma köprü yıkıldı. Kars'ta Kontrolden Çıkan Araç Takla Atarak Durabildi http://www.karsguncel.com/kars-ta-kontrolden-cikan-arac-takla-atarak-durabildi-9604h.htm Kars'ta gece saatlerinde meydana gelen trafik kazasında kontrolden çıkan otomobil takla attıktan sonra durabildi. Kars'ta Şiddetli Rüzgar Binaların Çatılarını Uçurdu http://www.karsguncel.com/kars-ta-siddetli-ruzgar-binalarin-catilarini-ucurdu-9603h.htm Kars'ta sabah saatlerinden başlayarak etkisini devam ettiren şiddetli rüzgar evlerin çatılarını uçurdu. Kars'ta Protokolün Ramazan Bayramı Programı http://www.karsguncel.com/kars-ta-protokolun-ramazan-bayrami-programi-9602h.htm Kars'ta protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla Şehitlik ziyareti, görevli güvenlik güçleri ziyareti ve hastane bulunan hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Kars'ta Yüksek Kesimlere Mayıs Ayında Kar Yağdı http://www.karsguncel.com/kars-ta-yuksek-kesimlere-mayis-ayinda-kar-yagdi-9601h.htm Kars'ın yüksek kesimlerinde, hava sıcaklığının mevsim normallerinin altına düşmesiyle kar yağışı etkili oluyor. Kars ARAS Edaş'ta İdari Personelin Korona Testleri Negatif Çıktı http://www.karsguncel.com/kars-aras-edas-ta-idari-personelin-korona-testleri-negatif-cikti-9600h.htm Kars'ta ARAS Edaş bünyesinde görevli bir personelin COVİD-19 testinin pozitif çıkması sonrasında temas şüphesiyle karantinaya alınan diğer 6 personelin testleri negatif çıktı.